Ana sayfa Haberler

HRC60 üzerindeki malzemelerin işlenmesi için alet nasıl seçilir

Sertifika
Çin Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Sertifikalar
Çin Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Güzel hizmet, çok kaliteli, güvenilir bir ortak

—— Jamil R.Savalia

Качество продукции очень стабильное, послепродажное обслуживание Daha Fazla

—— Николай Cергей

Supal ile birkaç yıldır, güvenilir ortaklarımdan biri olarak çalışıyoruz. Harika !

—— Fred René PLEVEN

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
HRC60 üzerindeki malzemelerin işlenmesi için alet nasıl seçilir
hakkında en son şirket haberleri HRC60 üzerindeki malzemelerin işlenmesi için alet nasıl seçilir
HRC60 üzerindeki malzemelerin yüksek sertliği nedeniyle, işlem sürecinde tungsten tungsten freze kesicilerin işlem gereksinimlerini karşılamak zordur. 10 dakikalık CNC işleminden sonra, ciddi aşınma ve hatta kırık aletler ortaya çıkar. Yüksek hızlı makine daha ciddi. Birçok yangından sonra, kalıp gereksinimleri daha yüksek ve daha zordur, bu nedenle sıradan tungsten freze kesicilerini kullanma doğruluğu aşağıdakine göre değildir, bu nedenle işleme araçlarının seçiminde aşağıdaki noktalara dikkat edilmelidir:

1. Çok ince parçacık çubuğunu ve yüksek sertlikte tungsten sert freze kesicisini seçin. Bu, aletin sağlamlığını ve sertliğini sağlar.


2. Bıçak yüksek helis açılı tasarımı ve dört bıçaklı eşit olmayan tasarımı seçin. Bu, küçük ve güçlü kesme işlemiyle aletin yüksek hızlarda ve yüksek sertlikte eğilmesini sağlar.


3. Yeni bir kristal kaplı alet seçin. Piyasadaki tungsten freze kesicilerin çoğu, yüksek sertlikte kesime uymayan büyük ölçüde PVD kaplamaları kullanmaktadır. Yeni kristal kaplama temel olarak yüksek sıcaklık / asitlenme / aşınma direnci / daha uzun ömürlüdür.


4. Teknik destek ve araç konfigürasyonlarını daha da almak, tedarik bağlantılarını azaltmak ve tedarik maliyetlerini azaltmak için güçlü takım şirketleriyle işbirliği yapın.


Yüksek sertlikte takım tasarımı ve yeni tungsten sert kesme kesicisinin kaplaması, yüksek hızda ve yüksek sertlikte kesimde yüksek verim, yüksek hassasiyet ve uzun ömürlüdür. Önceden sertleştirilmiş çelikten sertleştirilmiş çeliğe yüksek hızlı ve yüksek verimli işleme; Yüksek hassasiyetli son işlem ve diğer uzun ömürlü; yüksek hassasiyetli; yüksek kaliteli işleme. Yüksek hızlı makineleri yüksek sertlikte işlemek çok kolaydır.

Pub Zaman : 2019-10-25 14:00:52 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd

İlgili kişi: Mrs. Alice Zhong

Faks: 86-519-88881896

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)