Mesaj gönder
NEWS
Ev > News > hakkında şirket haberleri Paslanmaz çelik tungsten çelik freze takımlarının kaplanması
EVENTS
Bize Ulaşın
86-519-88881896
Şimdi İletişime Geçin

Paslanmaz çelik tungsten çelik freze takımlarının kaplanması

2023-05-24

hakkında en son şirket haberleri Paslanmaz çelik tungsten çelik freze takımlarının kaplanması

Paslanmaz çelik tungsten çelik freze bıçakları, takım aşınmasını azaltmak, takım ömrünü uzatmak ve kesme hızını artırmak için yüksek mukavemetli takım alt tabakasının yüzeyinde buhar biriktirme yoluyla birkaç mikron yüksek sertlikte, yüksek aşınma dirençli refrakter Ti-Al-XN kaplama ile kaplanır.

freze araçları

Rulman takımlarının temel teknolojisi: takım tezgahlarına "makine yapan makineler" denir.CNC takım tezgahı modern endüstriyel uygarlığın sanat eseri ise, o zaman karbür kesme aleti sanat eseri üzerindeki elmastır ve elmasın ışığı aletin yüzeyindeki birkaç mikron kalınlığındaki kaplamadan gelir.

Kaplanmış takımlar yüksek yüzey sertliğine, iyi aşınma direncine, kararlı kimyasal özelliklere, ısı direncine, oksidasyon direncine, düşük sürtünme katsayısına, düşük termal iletkenliğe vb. sahiptir. Bunun nedeni, kaplama malzemesinin bir kimyasal bariyer ve termal bariyer görevi görmesidir. takım ile iş parçası arasındaki difüzyonu ve kimyasal reaksiyonu azaltır, böylece takımın aşınmasını azaltır ve takım ömrünü üç kattan fazla ve kesme hızını %20 ve %100 arttırır.İnce kaplamanın aletin temel teknolojisini taşıdığı söylenebilir.

Şu anda kesici takımlarda kaplamalı takımların oranı %80'e ulaşmıştır.Yabancı şirketler takım alanında tekel konumunda olduğundan, Çin'deki CNC takım tezgahlarının özel projelerinde takımların durumu ve çekirdek kaplama teknolojisi giderek daha fazla dikkat çekmeye başladı ve kaplama teknolojisindeki atılım birçok şirkete dahil edildi. konular.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Karbür Freze Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 carbideend-mill.com . Her hakkı saklıdır.