Mesaj gönder
Supal (Changzhou) Precision Tools Co.,Ltd
Ürünler
Haberler
Ev >

Çin Supal (Changzhou) Precision Tools Co.,Ltd Şirket Haberleri

Kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz

Sevgili müşteri.   Fabrikamıza olan ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.Ve biz gururla kişisel ve özel hizmetler sunmak için eşsiz ihtiyaçlarını karşılamakİster ODM (Original Design Manufacturing) ister OEM (Original Equipment Manufacturing) hizmetlerine ihtiyacınız olsun, gereksinimlerinizi karşılayabiliriz.   Bizimle çalışarak, ürün logonuzu mükemmel bir şekilde marka imajınıza uyması için özelleştirebilirsiniz.Bu nedenle, logonuzun aletlerinizde doğru ve zarif bir şekilde görüntülenmesini sağlamak için sizinle yakın çalışmaya hazırız..   Ayrıca ürünlerinizi daha eşsiz ve tanınabilir hale getirmek için etiket özelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.Renk ve tasarım tarzı pazar pozisyonunuza ve hedef kitlenize göreTakımımız, etiketin kalitesinin ve görünümünün beklentilerinize uygun olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.   Hedefimiz size en kaliteli özel aletleri sağlamak ve memnuniyetinizi sağlamak.Biz sizin standartlarınıza uygun ürünler üretebiliyoruz..   Özel hizmetlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz sizinle daha fazla tartışmaktan mutluluk duyacaktır.Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve işinize başarı getirecek benzersiz araçlar yaratmak için birlikte çalışalım..   Bizi ortağınız olarak seçtiğiniz için tekrar teşekkürler!   İçtenlikle.   YÜZEL AÇAÇLAR

2024

01/04

Yaygın olarak kullanılan Çimentolu Karbürün sınıflandırılması

Genellikle kullanılan, diğer karbitlere katılıp katılmayacağına göre, WC olarak gerim faktörü olan çimento karbürü ve aşağıdaki üç kategoriye ayrılır: (1) Tungsten-kobalt (WC+Co) Cemented Carbide (YG) "Tam demir işlenirken" Yüksek bükme dayanıklılığı, sertliği, iyi ısı iletkenliği olan WC ve Co'dan oluşur.Ama zayıf ısı direnci ve aşınma direnci, ve dökme demir ve demirsiz metaller işleme için kullanılır. ince taneler YG türü çimento karbür (örneğin YG3X, YG6X), aynı zamanda kobalt içeriğinde Ray,Sertliği ve aşınma direnci YG3'den daha yüksektir., YG6, güç ve sertlik biraz daha zayıf, sert dökme demir, austenitik paslanmaz çelik, ısıya dayanıklı alaşımlar, sert bronz ve benzeri işlem için pratiktir. (2) volfram, titanyum ve kobalt (WC + TiC + Co) çimento karbür (YT) "temizlenmiş demir yoğun işleme" TiC'nin sertliği ve erime noktası WC'den YG'den daha yüksek olduğundan,Sertliğine göre, aşınma direnci, kırmızı sertlik artışı, bağlama sıcaklığı yüksektir, oksidasyon direnci güçlüdür ve yüksek sıcaklıklarda TiO 2 üretecektir, bağlanmayı ortadan kaldırabilir.Ama ısı iletkenliği kötü., düşük bükme dayanıklılığı, bu nedenle çelik ve diğer sert malzemeleri işlemek için pratiktir. (3) volfram, titanyum, tantalum ve kobalt (WC + TiC + TaC + Co)) Çimento karbid (YW YS) "sıcaklığa dayanıklı çeliklerin yoğun işlenmesi, yüksek manganezli çelik,Paslanmaz çelik ve işlenmesi zor diğer malzemeler". TaC ((NbC), bükme dayanıklılığını, çarpıcı sertliği, yüksek sıcaklık sertliğini, oksijen direncini ve aşınma direncini geliştiren YT türü çimento karbidine dayalı olarak eklenir.Çelik işleyebilir.Bu nedenle genellikle genel amaçlı çimento karbür olarak adlandırılır.

2023

07/24

Yüksek hızlı çelik bilyalı kafalı freze bıçağı, standart tipten daha ince frezeleme işlemi için daha uygundur

Standart freze makineleriyle karşılaştırıldığında, yüksek hızlı çelik top baş freze makineleri şunlarla karakterize edilir: Görünüşü basit, parlak, benzersiz, yeni ve katmanlı; Geometrik doğruluk standart ürünlere kıyasla %40 artmıştır.Ham frezeleme, yarı esans frezeleme ve esans frezeleme için uygundur; Ön ve arka köşelerin pürüzsüzlüğünü arttırın, bıçağı keskin ve hafif canlı yapın. Arka açının genişliği %15 arttı. Eşsiz işlemden sonra, kullanım ömrü, yüksek maliyetli bir performans gösteren standart freze makinesinin iki katıdır. Geleneksel freze yöntemleri için kullanılabilen ve CNC ekipmanları için kullanılabilen genel ekipman. Döşeme kesici, yüksek sertlik malzeme işleme için kullanılır ve sertlik HRC50 ~ 55 derece iş parçasını işleme. ZUI yeni kaplama ve nano dereceli volfram çelik hammaddeleri kullanın. Kısa kenar tasarımı kullanarak, yüksek hızlı frezeleme için uygundur; kuru kesme de sağlanabilir. Yol başlığı ve çapı düz kafa şeklindeki freze makinesinin tasarımı keskin yuvarlak açıyla (küçük bir R açısı) yapılmıştır.Mikro çaplı toplu frezeci, bıçağı azaltabilir ve aletin kullanım ömrünü artırabilir.. Yüksek hızlı çelik topu başlı freze kesicisi, kalıp çelik, dökme demir, karbon çelik, alaşımlı çelik, araç çelik ve genel demir freze kesicisine aittir.Baş freze kesicisi yüksek sıcaklık ortamlarında normal çalışabilir. Yüksek hızlı çelik topu başı ve freze kesicisi: çeşitli kavisli yüzeyler, yay oluk işleme için yaygın olarak kullanılır. Yüksek sıcaklığa dayanıklılık: ZUI yüksek sıcaklık 450-550/500-600 derece Selsüs. Yüksek hızlı çelik top başlı freze kesicisinin bıçağı büyük R açısı, uç freze kesicisinin ucundan daha güçlüdür ve çökmesi kolay değildir, yaniömrü uç freze makinesinden daha kararlıdırEk olarak, 3D işleme için kullanıldığında, top bıçağının işleme alanı R Köşe bıçağıdır, daha büyük değerleri kullanmak için işleme aralık ve kesme derinliği kullanılabilir.İşleme verimliliği iyileştirilir ve işleme yüzeyinin kalitesi iyileştirilir.

2023

07/10

Bir freze bıçağında takım titreşimi varsa ne yapılmalı?

Alet bir freze makinesinde titreştiğinde ne olur? Döşeme kesici ve alet tutucusu arasında küçük bir boşluk olduğundan, işleme sürecinde alet titreşebilir.Titreme, freze makinesinin çevre kenarının eşitsiz bir şekilde yemesine neden olur, ve kesim genişlemesi, orijinal değere kıyasla artacak ve bu da işleme doğruluğunu ve aletin ömrünü etkileyecek sonuçlara yol açacaktır.İşlenmiş oluk genişliği küçük olduğunda, araç etkili bir şekilde titreşimi sağlayabilir, bu kesim artışı ve genişleme miktarı gerekli oluk genişliği elde edilebilir sonra, bu durumda hatırlatmak,freze makinesi daha fazla olmalı amplituda 0.02mm veya daha az, aksi takdirde sabit kesim olamaz. normal işleme esnasında freze makinesinin titreşimi ne kadar düşükse, o kadar iyidir. Alet titreşiminde, kesme hızını ve besleme hızını azaltmayı düşünün, eğer her ikisi de% 40 oranında azaltılmışsa ve hala büyük bir titreşim varsa, alet çekimini azaltmayı düşünün. İşleme sistemi yankılanırsa, nedeni kesme hızının çok büyük olması, besleme hızının küçük olması, alet sisteminin yeterince katı olmaması olabilir.İş parçasının sıkıştırma gücü yeterli değil ve iş parçasının şekli veya iş parçasının sıkıştırma gereksinimleri ve diğer faktörler, sonra kesme miktarını ayarlamak, alet sisteminin sertliğini artırmak, besleme hızını iyileştirmek için önlemler almalısınız. Karbid freze kesicisi rotasyon işlemi iki türüne ayrılabilir. Birincisi, freze makinesinin dönüş yönü, kesme giriş yönüyle aynıdır. Karbid freze makinesinin rotasyonel çalışması Başka bir freze türü ise ters freze, freze kesicisinin kesme beslemesine karşı yönde döndürüldüğü bir freze makinesi.freze kesicisi bir süre için iş parçasının üzerinde kaymak zorunda, sıfır kesim kalınlığından başlayarak kesimin sonunda maksimum kesim kalınlığına ulaşır. Üç taraflı uç freze makinesinin kesim kuvvetleri farklı yönlerde,Bazı uç freze veya yüz frezeYüz frezeleme işinde freze makinesi iş parçasının hemen dışındadır, bu nedenle kesme kuvvetinin yönüne daha fazla dikkat edilmelidir.İleri frezeleme kesme kuvvetleri masa içine iş parçasını zorlamak, geri fırlatmada kesme kuvvetleri iş parçasını masadan uzaklaştırır. Daha iyi kesim sonuçları nedeniyle genellikle ileri freze kullanılır ve geri freze sadece iplik boşluğu veya ileri freze ile aşılmaz sorunlar varsa dikkate alınır.

2023

06/07

Paslanmaz çelik tungsten çelik freze takımlarının kaplanması

Paslanmaz çelik tungsten çelik freze kesicileri yüksek sertliğe sahip birkaç mikron kaplamalıdır.yüksek aşınmaya dayanıklı, ateşli Ti-Al-X-N kaplama, yüksek dayanıklılıklı alet substratının yüzeyinde, alet aşınmasını azaltmak için buhar birikimi yoluyla, alet ömrünü uzatır ve kesme hızını artırır. Dökme aletleri Eğer CNC makine aracı modern sanayi uygarlığının sanat eseri ise,Sonra karbid kesme aracı sanat eseri üzerindeki elmas, ve elmasın ışığı aletin yüzeyinde birkaç mikron kalınlığında olan kaplamadan gelir. Kaplama araçları yüksek yüzey sertliğine, iyi aşınma direnci, istikrarlı kimyasal özelliklere, ısı direncine, oksidasyon direncine, düşük sürtünme katsayısına, düşük ısı iletkenliğine ve benzeri özelliklere sahiptir.Bunun nedeni, kaplama malzemesinin kimyasal bir bariyer ve termal bir bariyer olarak hareket etmesidir., alet ve iş parçası arasındaki difüzyonu ve kimyasal reaksiyonu azaltır,Böylece aletin aşınmasını azaltır ve alet ömrünü üç kattan fazla artırır ve kesme hızını% 20 ve% 100 artırır.İnce kaplamanın aletin çekirdek teknolojisini taşıdığı söylenebilir. Şu anda kesme aletlerinde kaplama araçlarının oranı %80'e ulaşmıştır.araçların durumu ve onların çekirdek kaplama teknolojisi Çin'de CNC makinelerinin özel projelerinde giderek daha fazla dikkat çekildi, ve kaplama teknolojisinin keşfi birçok konuya dahil edildi.

2023

05/24

Alüminyum alaşımını frezelemek için ne tür bir freze bıçağı kullanılmalıdır?

Alüminyum alaşımını işlemek için hangi freze makinesini kullanıyoruz?Biz esas olarak işlem araçları ve kesme parametreleri birkaç yönünden işleme araçları ve kesme parametreleri için kullanılan freze kesiciler hakkında konuşuyoruz. 1Alüminyum alaşımının işleme özellikleri Dökme alüminyum alaşımının esas olarak aşağıdaki ana özellikleri vardır: 1Alüminyum alaşımının düşük sertliği Titanyum alaşımı ve diğer soğutma çelikleriyle karşılaştırıldığında, alüminyum alaşımının sertliği düşüktür.Ya da dökme alüminyum alaşımının sertliği de çok yüksektir.. Sıradan alüminyum levhaların HRC sertliği genellikle HRC40 derece altında. Bu nedenle, alüminyum alaşımını işlediğinizde, aracın taşıyıcısı küçüktür.Alüminyum alaşımının daha iyi ısı iletkenliği nedeniyle, frezeleme alüminyum alaşımının kesme sıcaklığı nispeten düşüktür, bu da frezeleme hızını artırabilir. 2Alüminyum alaşımının düşük plastikliği Alüminyum alaşımının plastikliği düşük ve erime noktası düşüktür.ve yüzey kabalığı nispeten yüksektirAslında, işleme alüminyum alaşımı, özellikle yapışkan bıçak ve kabalığın etkisidir. yapışkan bıçak ve işleme yüzey kalitesinin iki büyük sorunu çözüldüğü sürece,Alüminyum alaşımının işlenmesi sorunu çözüldü. 3Alet kullanımı kolaydır. Uygun olmayan alet malzemesi benimsendiği için, alüminyum alaşımını işlerken, yapışkan bıçaklar, kırıntılar ve diğer sorunlar nedeniyle alet aşınması sıklıkla hızlanır. 2Alüminyum alaşımını işlemek için hangi freze makinesi kullanılır? Alüminyum alaşımlarının işlenmesi genellikle 3 bıçaklı alüminyumlu freze kesiciler için kullanılır. İkincisi, işleme farklılıklarından dolayı, 2 kenarlı top başlı bıçaklar veya 4 bıçaklı düz bıçaklar.Dahai'de, Dongguan, çoğu durumda, 3 bıçaklı düz tabanlı freze makinesini seçebilirsiniz. 1Yüksek hızlı çelikten malzeme Yüksek hızlı çelik alüminyum freze kesicisi daha keskin ve ayrıca alüminyum alaşımını iyi işleyebilir. 2Alüminyum volfram çelik freze makinesinin seçimi Malzemeler genellikle aletin ve alüminyum alaşımının kimyasal yakınlığını azaltabilen YG sert alaşımlarını seçer. Genel CNC kontrol aracı markaları alüminyum alaşımını işlemek için tüm ürünlere sahiptir. Üçüncüsü, freze alüminyum alaşımının kesim parametreleri Sıradan alüminyum alaşımlarının işlenmesi genellikle frezeleme için yüksek hızlı ilerlemeyi seçebilir.kırıntıların alanını artırmak ve yapışkan bıçak fenomenini azaltmak için mümkün olduğunca büyük ön açıyı seçinEğer bir alüminyum alaşımı ise, işlem yüzeyinde küçük bir iğne deliği oluşmaması için su kesme sıvısı kullanılamaz.Alüminyum plaka kesme sıvısı işlemek için kerosen veya dizel kullanılabilir. İşleme alüminyum alaşımı freze makinesinin kesme hızı freze makinesinin malzemesi ve parametrelerine bağlı olarak farklıdır.Özel kesim parametreleri, üreticinin verdiği kesim parametrelerine göre işlenebilir.

2023

04/24

CNC araçları, yeni enerji endüstrisinin gelişmesine yardımcı olur

Şimdi enerji endüstrisi sıcak bir konuya dönüştü ve gelişme her zaman çok fazla dikkat çekti.nükleer enerjiEnerji endüstrisinin hızlı gelişimi, ilgili imalat endüstrileri için de daha yüksek gereksinimler ortaya koymuştur.AralarındaEn kritik faktörlerden biri, işlemin kalitesini ve üretim verimliliğini sağlamak için,Enerji endüstrisi için kendimiz için bir bıçak seçmeliyiz., özellikle yeni enerji endüstrisi. En uygun ürünü elde etmek için yorumlama ve indüksiyon kullanın Aletlerin seçimi çok mantıklı bir iştir. Her yeni proje bir mantık sorusu gibidir. En uygun ürünleri elde etmek için yorumlama ve indüksiyon kullanmanız gerekir. Kısacası,Sürekli yıkım ve entegrasyon sürecidir.Müşterinin parçaları çok spesifik. Bu şeyi mümkün olduğunca küçük, ayrıntılı özelliklerle yıkamalısınız ve her özellik aracın tasarımı üzerinde bir etkisi vardır.Bu etkileri özetlemek için Essence Örneğin, türbin kanatlarının işlenmesi, fan kanatlarının kalıpları, 5MW'lık bir fan, yaprakları 60 metre uzunluğuna ve 5 metre genişliğine ulaşabilir, buna karşılık gelen kalıp da büyük bir adamdır: geometrik açıdan,Büyük hacim, dengenin hızlı bir şekilde kaldırılması için marjın hızlı bir şekilde kaldırılmasını gerektirir.Iska ürünlerinde, yüksek hızlı ücretler altında FEEDMILL serisi aletler ve interpolasyon ve freze kesicileri gibi hızlı metal kesme ürünleri vardır.Kesim direncini azaltmalısın.; uzun süspansiyon uzatıldığında titreşim üretmek kolaydır. Kesme bıçağının güçlü darbe direnci ve iyi sertliğe sahip olması gerekir; bıçaklarda boşluk yüzeyi vardır,ve bıçağın yay elemanlarına sahip olması gerekirÖzetle aşağıdaki sonuçlar elde edilebilir: Feedmill hızlı düz frezeleme, boşluk kaba işleme, derin boşluk ve kaba işleme için Millshred,Ve sonra çukur işlemek için yuvarlak bıçaklar kullanın. Bir başka örnek de, termal enerji santralindeki buhar türbininin yüksek sıcaklık ve yüksek gerilimde kullanılan yaprakların hepsi yüksek sıcaklık alaşımlarıdır.Sertlik, böylece kesme gücü büyüktür ve kesme sıcaklığı yüksektir.ve kesme gücü aletin ön köşesini ve arka köşesini artırarak azaltılması gerekirKesim sıcaklığının etkisini engelleyerek, bıçak kaplamasının bilgisi ile ilgili sonuçlar elde edilebilir.Sıcaklığın etkisini yavaşlatmak için bıçağın (araç) termal iletkenliği. Onun rolü, bir termal film tabakası gibidir, çünkü alet substratından ve iş parçası malzemesinden çok daha düşük bir termal iletkenlik katsayısına sahiptir.Iska'nın SPS82C ve IC380 tümü bu zor işleme malzemesi için PVD ve nitrojen karbid kaplamalarıdır. Enerji endüstrisindeki parçaların evrensel bir özelliği vardır.Iska, FMR (FastMetalworkRemoval) kavramını çok erken zamanlarda önerdi.Ve tam ürün hatları büyük iş parçalarının işlenmesini karşılayabilir. 2009 yılından itibaren Iska, freze ürünleri için Helido'nun bir yükseltmesini gerçekleştirdi. Kısacası, bıçağın iki yüzlüdür. Doğrudan sonuç, bir bıçağın kesme bıçak sayısının 2 katı olabilir..Aynı zamanda, hamur bıçağı tünel kuyruğu bıçağı, daha büyük bir kesme ön köşesi, bıçağın küçük negatif kenarı, biz iyi bıçağın ömrünü artırabilir,Ve Helido ürünü gelecekte ana promosyon yönü olacak.Yüksek sıcaklıklı alaşımlar için iki özel ürün olan SPS82C ve IC380 hariç, kaplamanın iyileştirilmesine ek olarak,Tüm kaplamalar ilgili SUMO (Hız Şeytani) teknoloji yükseltmesine sahiptir.Sıradan PVD ve CVD kaplama ve bir alümina tabakası temelinde, bıçak ağzının yüzeyi daha pürüzsüzdür, kepek tümörlerinin oluşumunu azaltır ve aletin ömrünü artırır. Araştırma ve geliştirmenin başlangıcından gerçek satışa kadar, geleneksel metal işleme için, Iska'nın kendi eski ürünleri ile karşılaştırıldığında, yaşam beklentisi% 10'a% 30'a yükseldi.Rüzgar enerjisi endüstrisinde metal olmayan malzemeler için, cam lif, karbon lif ve sentetik reçine gibi, Iska'nın poli kristal elmas bıçağı (biz "PCDLINE" diyoruz) Kırılganlık, hasar ve ezmeyi etkili bir şekilde önlediği kanıtlanmıştır.Bu araçların ortak anahtar kelimeleri var.: keskin bıçak, büyük ön köşeler, ön bıçak yüzeyi cilalama, yüksek hızlı kesme ve küçük kıl. Shan Gao sonsuz rüzgar enerjisini canlandırmanıza yardımcı oluyor. Yeni enerji endüstrisinin gelişimi sürecinde, rüzgar enerjisi, temiz yenilenebilir enerji kaynağı olarak, dünyanın her yerindeki ülkeler tarafından giderek daha fazla değerlendiriliyor.ABD, ve Çin kendi enerji planlamalarında güçlü bir destek ve teşvik verdi. Yeni enerji endüstrisinin gelişimi sürecinde, rüzgar enerjisi, temiz yenilenebilir enerji kaynağı olarak, dünyanın her yerindeki ülkeler tarafından giderek daha fazla değerlendiriliyor.ABD, ve Çin kendi enerji planlamalarında güçlü bir destek ve teşvik verdi.Shan Gao bıçağı sadece yüksek kaliteli aletler ve profesyonel işleme teknolojileri sağlayamaz., ama aynı zamanda her zaman metal kesme talebi için genel çözümler sunmaya odaklanın.Dağ yüksekliği zengin bir deneyim biriktirmiştir ve rüzgar enerjisi parçaları üreticilerinin neredeyse "sert" işleme gereksinimlerini sıkı bir şekilde karşılamaktadır. Yorgunluk, güvenilirlik ve titreşim direnci gibi birçok faktör var.Rüzgar enerjisi yatakları (döner destek ve ekipman), fan şaftları ve rüzgar türbini koltukları son derece önemli çalışma bileşenleridir. Aynı zamanda, yüksek işleme zorluğu, yüksek doğruluk gereksinimleri olan parçalardır.ve büyük işleme hacmiShan Gao, rüzgar enerjisi endüstrisindeki kullanıcıların sert pazar rekabetinde öne çıkmalarına yardımcı olmak için bir dizi süreç çözümü sunar. Rüzgar enerjisi dişli kutusu rüzgar enerjisi ünitesinin önemli parçalarından biridir.Değişim kutusu yeterli sertliğe sahip olmalıdır, karmaşık stres gereksinimlerini karşılamak için uygun destek yapısı ve duvar kalınlığı.Düğme kutusunun mekanik yapısı karmaşık ve büyüktürParçalar daha fazla işlenir. Rüzgar enerjisi dişli kutusunun makine işleme türleri arasında frezeleme (mısır değirmenleri ve üç yanlı bıçaklar), sondaj (Perfomax serisi) ve ravioli (köprü tahtası) vardır.Değil gearbox bağlantı deliklerinin çapı 2m'yi aştığını belirtmek gerekir, ve tolerans gereksinimleri H7'dir. Bu işleme oldukça zordur. Dağ yüksekliği Graflex köprü tipi boğa başlı standart ürünler çapı 204 ~ 2155mm boyutunu kapsar;dev (JUMBO) köprü levhası kürek, en fazla çapı 3200mm'ye ulaşabilir. Esneklik, bıçak ağırlığı ve sertlik gereksinimlerini göz önünde bulundurarak yüksek dayanıklılıklı alüminyum alaşım ve çelik parça arayüzünden oluşurlar.Maksimum IT5 ve RA0'nun doğruluk gereksinimleri.6 esasında, boyut ayarlaması da doğrudan makine aletinde tamamlanabilir.Modüler tasarım, büyük çaplı yuvarlakların ve omurganın ihtiyaçlarını da karşılayabilir.. Örneğin, A731001JUMBO köprü-panel tipi bıçak TCMT16T308-F2TK2000 bıçağı ile kaba. Kesme hattı hızı 150m / dakikadır, besleme hızı VF 25mm / dakikaya ulaşır ve derinlik AP 5 ~ 6mm'dir.Esans CCMT09T304-F2TK1000 bıçağı kullanır, kesme hattı hızı 120m/min ve derinliği AP0.3mm kesilmiştir. Bu yüksek performanslı kesme parametreleri müşterilerin yüksek parça doğruluğunu sağlayabilir,Ama aynı zamanda büyük ölçüde müşterilerin üretim döngüsünü azaltmak. Tekerlekler de rüzgar türbininin önemli parçalarından biridir.Rüzgar türbininin normal çalışmasını ve kullanım ömrünü doğrudan etkileyecektir.Bu nedenle, -20 ° C ~ 40 ° C kullanım koşullarını karşılamak için yüksek dayanıklılık, iyi güvenilirlik, uzun yorgunluk ömrü ve güçlü titreşim direnci özelliklerine sahiptir.Genel malzemeler düşük sıcaklıklı düşük sıcaklıklı ve yüksek şok dayanıklı demir demirdir.Tekerleklerin ana makine işleme türleri freze ve sondajdır. Rüzgar tekerleği devasa ve genel işleme döngüsü uzun. bir müşteri bir kez böyle bir işleme sorunu ile karşılaştı:Üretim görevleri zamanında tamamlanamadıMüşterilerin zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için, Shanzhong, 360 mm çapında ve R85 mm çapında standart olmayan bir dönüştürülebilir şekillendirilmiş alet tasarladı.ve kesme hattı hızı 200m/minFZ0.14mm, kesme derinliği AP1 ~ 2mm, üretim verimliliği büyük ölçüde iyileştirilmiştir, bu tekerlek merkezinin üretim döngüsü orijinal 30H'dan 16H'ya kısaltılmıştır.Müşteriler büyük kayıplardan kaçınmak için sorunsuz bir şekilde teslim edebildiler. DoubleOCTOMILL çift taraflı bıçaklı R220.48 düz freze kesicisi tekerlek frezeleme ve işleme için çok uygundur.Çift taraflı bıçaklı freze makinesinin bıçağı pozitif bir ön açıyla tasarlanmıştırHer bıçağın 16 kesme bıçağı vardır. Aynı freze kesicisi kaba ve hassas işleme uygulama durumlarını karşılayabilir ve zorunlu ekonomi ve genellik gösterir. Rüzgar enerjisi parçalarının işlenmesi ayrıca bir fan filizini, fan tabanını, bağlantı flensini, fan kulesini, gezegen rafını, fan bıçaklarını vb. içerir.Dağ yüksekliğinde tam dönüş için bir çözüm vardır, frezeleme ve delik işleme.Shan Gao'nun araçları "müşterilerin stratejik bir ortağı olma" kavramına bağlıdır ve müşteriler için işleme verimliliğini ve rekabet gücünü artırmaya kararlıdır. "Yüksek enerji işleme" odak noktası haline gelir Çin ekonomisinin göz alıcı gelişimi devam ediyor ve bunu arzla tanımlamak abartılı değildir.Çok sayıda mekanik ekipman kullanılırsaSon zamanlarda, müşteriler mevcut ekipmanlarda "yüksek enerji üretimi" ve "yüksek verimlilik üretimi" için giderek artan taleplerde bulunuyorlar. Jeneratör bıçaklarının sıcaklığı çalışma sırasında çok yüksek olduğundan, malzemeler çoğunlukla ısı alaşımları için kullanılır.matkaplar ve dikey freze kesiciler, vb., işleme sırasında kullanılır. Sumitomo Electric sert alaşım araç bıçağındaki malzemeleri kesmek zordur. AC500 serisi malzemesi kullanılır.Bir çok amaçlı matkabı MD işlemek için matkabı bit kesmek zor.Envanter ile ilgili boyut oldukça zengindir, bu da müşterilerin karmaşık işleme gereksinimlerini tam olarak karşılayabilir.Yukarıda belirtilen aletlerin hepsi işleme zorluğu için geliştirilen özel malzemelerdir., bu nedenle aşınmaya dayanıklılık ve gülmeye dayanıklı keskinlik açısından mükemmel performans gösterebilirler. Çin ekonomisinin göz alıcı gelişimi devam ediyor ve bunu arzla tanımlamak abartılı değildir.Çok sayıda mekanik ekipman kullanılırsaSon zamanlarda, müşteriler mevcut ekipmanlarda "yüksek enerji üretimi" ve "yüksek verimlilik üretimi" için giderek artan taleplerde bulunuyorlar.Bu yüzden..., Sumitomo Electrician sert alaşımının önerilen şeması, aşağıdaki ürünler olarak "yüksek enerji işleme" ile aşağıdaki ürünlerdir. Sürücü işleme: F = 0'dan daha yüksek ultra yüksek ilerlemeler.5mm/r işleme önerilir kılçık işleme mükemmel yüksek enerji kırma kırma oluk seri SE ve GE türleri işleme önerilirİstek daha yüksekse (~ 0.8mm/R), hafif kenarlı bıçak tipi LUW tipi ve Guw tipi önerilir. Dökme işleme: MS1400 tipi yüksek gelişmiş ve freze kesicisini kullanmak önerilir. Derinlik 1,5 mm'den fazla olamaz, ancak besleme 2 mm/bilek ile eşleşebilir. Borma işleme: Yeni geliştirilen J şeklinde yatay bıçak onarımı, kepek tedavisini geliştirir.İşleme sırasında da mükemmel kılçık akışı sağlayabilir.Ayrıca, son PVD kaplamaları ve DEX kaplamaları kullanıldığı için, uzun ömür elde etti. Burada GS / HGS tipi sert alaşım çok amaçlı bir matkap var.Kılıç kafası -değiştirilebilir matkap tipi SMD kullanılması önerilir.. Yüksek sertlik malzemelerinin işlenmesi Yüksek sertlik malzemelerinin yüksek hız / yüksek enerji oranı işleme sırasında, farklı kullanımlara göre 4 kaplama CBN malzemesi vardır.BNC100, yüksek hızlı/sürekli işlem sırasında önerilir., BNC160 zayıf kesinti sırasında, BNC200 yüksek enerji işleme sırasında ve BNC300 kesinti işleme sırasında önerilir.Yüksek baskı işleme veya yüksek hassasiyetli işleme sırasında önerilir.. Döner destek halkası, rüzgar enerjisi bileşenlerinde daha temsil edici bir zor parçadır.ve çapı 2m'den fazla olan dönme destek halkasının işlenmesi özellikle zordur.Özellikle, işleme sırasında işleme doğruluğu (sert araç) söndürüldükten sonra (sert araba) sıkı işleme gerektirir, bıçak ömrü kısa ve birçok kurulum deliği vardır. Saldırmadan sonra rulman yüzeyinin ilk önerisi (Sertleştirme) mükemmel aşınma direnci ve büyük ölçekli iş parçaları tarafından işlenebilen BNC160'a karşılık gelebilir.Yüksek hızlı işleme gereksinimleri varsa, BNC100 kullanılması önerilir. Şirket, çeşitli CBN malzemeleri için üç tür bıçak hazırlar,en uygun bıçak geçidi seçmek için araç hasar derecesine ve gerekli yüzey kabalığına göre. Kurulu delik işleme Döner destek halkasının montaj delikleri genellikle yaklaşık φ25 mm ve delik derinliği yaklaşık 100 mm'dir. Bu delikleri işlerken sağdaki WDX türünü kullanmak önerilir.Her bıçağın iyi ekonomide kullanılabilir 4 bıçağı köşeleri vardır, ve en uygun bıçak kırılmış kılçık oluk işleme L / D = 5 derin gözenekler için de iyidir.Yukarıda belirtilen SMD tipi önerilir..

2023

04/12

Yüksek hızlı frezeleme işlemine ilişkin yanlış fikir ve kavramlar

Yüksek hızlı frezeleme (HSM) ve yüksek verimli enerji frezeleme (HPM) işleme kavramı Örnek: Sert çelik kaba bir şekilde işlenir, malzeme sertliği> 55HRC Yüksek hızlı frezeleme uygulama alanı Diametre (iş parçasının geometrik boyutuna ve doğruluğuna göre) Tip (sert işleme, hassas işleme, slot, 3 boyutlu kontur, kenar işleme...) Şekil (topu bıçak, yuvarlak burun bıçak, çok bıçaklı freze bıçak...) Malzemeler (hızlı çelik, sert alaşım, metal seramik, elmas, kübik bor nitrit CBN) Bıçak kaplamaları (TIN, TICN, Tialn...) Kalite (radyal çarpma, şekil doğruluğu, dinamik denge, sertlik) 2Yüksek hızlı spindle. Aslında, yüksek hızlı ana şaft, F1 arabasındaki yüksek hız ve yüksek güç motoruna benzer. Döner iki spesifikasyona ayrılabilir: Bu yatak => yüksek tork vardır, ve mevcut maksimum hız 54 ulaşabilir,000. Lagere -free (gaz sürüşü) => düşük tork, ancak hız çok hızlı (> 100krpm).   Yüksek tork, daha büyük aletler ve daha sert malzemeler kullanarak daha büyük malzemelerin kesilmesine izin verir. 3. Yüksek dinamik performansın her bir ekseni Aslında, makinenin kendisinin yatak yapısı arabanın şasi gibi ve güçlü ve güvenli emici darbe ve titreşim. Geleneksel sert yönelimli makine ayarları ile daha iyi doğruluk elde edebilir, ancak doğrusal kaydırma raylarının başarabileceği yüksek hızlı işleme ulaşamaz.Hızlandırma, yüksek hız ekseninde ve güçlü bir yatak yapısında kilit faktördür.Yüksek hızlanma her ekseni zaman kaybını azaltır, daha iyi bir kesim yüzeyi, ve alet öğütme düşüktür. 4. Yüksek hızlı freze kontrolörü CNC Aslında, kontrol cihazı bir sürücü gibidir. Kullanım becerileri aracın zaferini belirler. Önsezi, duyarlılık ve hızlı tepki yeteneği gerektirir. 5Yüksek hızlı freze CAM işleme stratejisi Aslında, bir noktadan bir sonraki noktaya ulaşmanın birçok yolu vardır, ancak tüm yolların hız, yüzey vb. farklı etkileri olacaktır.

2023

03/17

1 2 3