Mesaj gönder
NEWS
Ev > News > hakkında şirket haberleri Freze bıçağı şekillendirme kürek işleminin ayrıntılı açıklaması
EVENTS
Bize Ulaşın
86-519-88881896
Şimdi İletişime Geçin

Freze bıçağı şekillendirme kürek işleminin ayrıntılı açıklaması

2022-11-23

hakkında en son şirket haberleri Freze bıçağı şekillendirme kürek işleminin ayrıntılı açıklaması

Kürek, sıfır ön açıya eşit düz şekilli bir araba bıçağıdır.Freze kesimlerinin ana ekseni torna tezgahının ana ekseni döndürülürken kürek kamların altında Arşimet ipliği ile freze eksenine ilerletilir.Herhangi bir ilgili freze bıçağının kesme bıçağı üzerindeki hareket yörüngesinin Akimid salyangoz hattı olduğu, yani kürek küreğinden şekillendirilmiş freze bıçağının diş eğrisinin Arşimet salyangoz hattı olduğu görülebilir.Kürek bıçağı, freze bıçağının yarıçapı boyunca kürek olduğundan, buna radyal kürek dişi denir.

Freze bıçağı Δ0 köşesini döndüğünde, kam Δθ açısı etrafında döndürülür ve kürek bir bıçak dişinin arkasından dışarı çıkar.Daha sonra freze bıçağı Δ1 köşesini döndüğünde kam φ1 açısı etrafında döndürülerek kürek hızla sıfırlandı ve ardından geri dönüş hareketi yapıldı.Kısaca freze dişin bir köşesini döndürdüğünde kürek tamamlanmış olur.Bu işlem her tekrarlandığında, kürek freze bıçağının bir dişini keser ve kürek yerinde eski haline gelir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Karbür Freze Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 carbideend-mill.com . Her hakkı saklıdır.