Mesaj gönder
Supal (Changzhou) Precision Tools Co.,Ltd
Ürünler
Haberler
Ev > Haberler >
hakkında şirket haberleri Mısır öğütme yerleştirmeleri hakkında ne kadar şey biliyorsun?
Etkinlikler
İletişim
İletişim: Ms. Alice Zhong
Faksla.: 86-519-88881897
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Mısır öğütme yerleştirmeleri hakkında ne kadar şey biliyorsun?

2022-05-23
Latest company news about Mısır öğütme yerleştirmeleri hakkında ne kadar şey biliyorsun?

Dökme kesicisini anlamak için, önce dökme bilgisini anlamanız gerekir. Dökme etkisini optimize ederken, dökme kesicisinin yerleştirilmesi başka bir önemli faktördür.Aynı anda kesime katılan birden fazla eklem varsa avantajlıdır., ancak aynı anda kesime katılan eklemler avantajlıdır. Çok sayıda sayı bir dezavantajdır. Her kesme kenarının aynı anda kesilmesi imkansızdır.Gerekli güç kesime katılan kesme kenarlarının sayısına bağlıdırÇip oluşturma süreci, kesme kenarı yükü ve işleme sonuçları açısından, freze kesicisi iş parçasına görelidir. konum önemli bir rol oynar.Kesme genişliğinden yaklaşık %30 daha büyük ve iş parçasının merkezine yakın konumlandırılmış bir kesiciden, çip kalınlığı çok değişmez. dalış ve çıkış çip kalınlığı orta kesimde olduğundan biraz daha ince.

Radial kesme gücü ve 45 derecelik bir ön açıyla freze makinesinin aksel yönü yaklaşık olarak eşittir, bu nedenle üretilen basınç nispeten dengedir.ve makine aletinin gücü için gereksinimler de nispeten düşüktür, özellikle çipleme çipleri eser üreten kısa çipli malzemeleri freze için uygundur. yuvarlak eklemlerle freze kesici girme açısının 0 ila 90 derece arasında sürekli olarak değişeceği anlamına gelir,kesim derinliğine bağlı olarak. bu tür eklentilerin kesim kenarının dayanıklılığı çok yüksektir. uzun kesim kenarında üretilen yongalar nispeten ince olduğundan,Büyük yemler için uygundur.Eklemin radyal yönü boyunca kesme kuvvetinin yönü sürekli değişir ve işleme sürecinde oluşturulan basınç kesim derinliğine bağlı olacaktır.Modern ekleme geometrisinin gelişimi, dairesel eklemeyi pürüzsüz kesme etkisinin avantajlarına sahip kılıyor, makine aracının düşük güç gereksinimleri ve iyi kararlılık.

Döşeme çip kalınlığı ile ilişkili, yüz freze kesicisinin ana eğilme açısıdır.Ana eğilme açısı, yerleştirmenin ana kesme kenarı ile iş parçasının yüzeyi arasındaki açıdır.Ana olarak 45 derece, 90 derece ve dairesel açılar vardır.90 derece giriş açısı olan bir freze makinesinin esas olarak radyal kuvvet ürettiği, işlenmiş yüzeyin aşırı baskıya maruz kalmayacağı anlamına gelen besleme yönünde hareket eder.