Mesaj gönder
NEWS
Ev > News > hakkında şirket haberleri Yaygın olarak kullanılan oyucunun özellikleri, kullanımı ve türü
EVENTS
Bize Ulaşın
86-519-88881896
Şimdi İletişime Geçin

Yaygın olarak kullanılan oyucunun özellikleri, kullanımı ve türü

2022-12-05

hakkında en son şirket haberleri Yaygın olarak kullanılan oyucunun özellikleri, kullanımı ve türü
Yaygın olarak kullanılan yeniden kesmenin özellikleri, kullanımı ve türü

Yeniden bıçağın özellikleri: Sütun kuklaların kesilmesidir ve yeniden bıçak 4-8 ​​bıçakta kesilir, bu nedenle verimlilik yüksektir), yüksek hassasiyet ve menteşe bıçağı bıçak bandı ile ağız, böylece elde edilen Daha İyi pürüzlülük elde ederler;

Menteşe iş parçası üzerinde delme, genişletme delikleri ve delikler için kullanılan gözenekler, esas olarak deliklerin işleme doğruluğunu iyileştirmek ve iş parçasının yüzeyinin pürüzlülüğünü iyileştirmek içindir.Kesici takımların miktarı genellikle çok fazladır.

Silindirik delikleri işlemek için kullanılan yeniden kesimler daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Koni deliğini işlemek için kullanılan yeniden kesici, daha az kullanılan koni biçimli bir yeniden kesicidir.

Kullanım açısından bakıldığında, gövde ve makine yeniden bıçak için kullanılır ve makine düz saplı yeniden bıçak ve konik yeniden kesim olarak ayrılabilir.El düz bir kulpta kullanılır.

Menteşe yapısının çoğu çalışan kısım ve kulptan oluşur.Çalışma kısmı esas olarak kesme ve kalibre edilmekte ve kalibrasyon ofisinin çapı ters koniye sahiptir.Kulp, düz kulp ve koni kulp olarak ikiye ayrılan klips tarafından tutulmak için kullanılır.Farklı amaçlara göre birçok türü vardır, bu nedenle yeniden kesimler için birçok standart vardır.Daha yaygın standartlarımızdan bazıları yeniden bıçakları, rektumlu düz saplı makineleri, koni saplı makinelerin redüktörlerini ve düz sapı içerir.Centellar re -re -blade vb.

İki tür bıçak vardır).Yeniden kesicinin gözbebekleri düz oluklara ve spiral oluklara sahiptir.

Menteşe hassasiyeti D4, H7, H8, H9 ve diğer hassasiyet seviyeleridir.

Kamış deliklerinin şekline göre silindirik, konik ve kapı şeklinde olmak üzere üç tipe ayrılır;

Kurulum yöntemi iki türe ayrılır: kulp ve takım tipi;

Düz oluklar ve spiral oluklar rakımın şekline göre bölünür

Portum özelleştirme: Özelleştirilmiş standart olmayan araçlarda, yeniden kesici daha yaygın bir özel yapım araçtır.Farklı ürünlere göre derinlik, çap, doğruluk, pürüzlülük gereksinimleri ve iş parçası malzemeleri Ömür, doğruluk, pürüzlülük ve stabilite yapılır.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Karbür Freze Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 carbideend-mill.com . Her hakkı saklıdır.