Mesaj gönder
NEWS
Ev > News > hakkında şirket haberleri Heykel aletlerinin ve taş oyma makinelerinin temel işlevleri
EVENTS
Bize Ulaşın
86-519-88881896
Şimdi İletişime Geçin

Heykel aletlerinin ve taş oyma makinelerinin temel işlevleri

2022-10-12

hakkında en son şirket haberleri Heykel aletlerinin ve taş oyma makinelerinin temel işlevleri

Heykel aletlerinin ve taş oyma makinelerinin temel işlevleri

Ana fonksiyonlar: taş oyma, taş kabartma, taş yang oyma, taş yin oyma, taş çizgi oyma, taş kesme, taş oyuk.

1. Taş oyma makinesi oyma aletlerinin sınıflandırılması:

A serisi (sıradan bıçak alaşımlı bıçak): yüksek performanslı alaşımlı malzemeler, çift kenarlı tasarım, iyi keskinlik, yüksek maliyet performansı ve elle öğütülmesi kolay kullanır.Dezavantajları: Açı standart olmadığı için (bıçağın ucunda daha büyük bir açı daha vardır) kabartma için uygun değildir.Genellikle göztaşı, mermeri şekillendirmek için kullanılır!

B serisi (standart açılı alaşım bıçak): yüksek performanslı alaşımlı malzemeler, çift kenarlı tasarım, açı standartları, gravür, ince kabartma efektleri kullanır.Genellikle göztaşı, mermeri şekillendirmek için kullanılır!Düz tabanlı düz tabanlı bir bıçak haline getirilebilir

C serisi (Önceki Metro Molf Elmas Değirmen): Metro Molf Elmas Taş Kılıç, Askeri Yüksek teknoloji "Nemlendirici Elmas Taş Teknolojisi" üretimi!İyi keskinlik, yüksek heykel verimliliği, oyma bıçak kafasının deformasyonu yok, yüksek heykel doğruluğu özelliklerine sahiptir!Bu nedenle, mermer, göztaşı, kumtaşı ve diğer malzemeleri oyarken, aynı zamanda bir gravür silahı olan yüksek verimli kabartma için genellikle ilk tercih olarak kullanılır.

D serisi (genel alaşımlı üçgen bıçak): Genel alaşımlı üçgen bıçak, ultra partikül ultra aşınmaya dayanıklı alaşım kullanır.Aşınma direnci piyasadaki diğer üçgen bıçaklara göre çok daha yüksektir.Açı standardı, iyi yazı efekti!Evrensel bir taşlama makinesine sahip müşteriler bu bıçağı kullanabilir.Evrensel bir taşlama makinesi yoksa, kullanılması tavsiye edilmez!

E serisi (PCD polikristal elmas bıçak): İthal polikristal elmas bıçağı benimseyin, kalite karşılaştırılabilir ucuz yerli bıçaktan uzaktır!Vakumlu kaynak teknolojisi kullanılarak bıçak zarar görmez veya düşmez;mikro taşlama teknolojisi, bıçağın keskinliğini ve mukavemet optimizasyonunu sağlar.Genellikle granitin küçük kelimelerini kazımak için kullanılır.İyi sertlik, yüksek ömür, iyi gravür etkisi.Kullanırken esnek bıçağa dikkat etmelisiniz, çok sert gitmeyin!

F serisi (sinterleme elmas taşlama kafası bıçağı): sinterleme elmas taşlama kafası genellikle granit freze tabanı için kullanılır.Bıçak çok katmanlı elmas sinterlemeden yapıldığı için çok yüksek bir ömre sahiptir!Dezavantajı, keskinliğin yüksek olmaması ve bıçak kafasının deforme olmasıdır.Bu nedenle, heykel mermeri, göztaşı ve diğer malzemeler, daha yüksek verim ve oyma efektleri elde etmek için sinterleme bıçağı kullanılması tavsiye edilmez.Granit ve diğer zor işleme taşlarını yaparken, çok yüksek bıçaklardan kaçınmak için sinter öğütücüler seçilebilir!

G serisi (elmas dört kenarlı bıçak): Genellikle granit küçük karakterler veya çizgi oyma ile oyulmuş.Avantajı, kullanım ömrünün yüksek olması, dezavantajı ise keskinliğin nispeten zayıf olması ve oyma derinliğinin sığ olmasıdır!

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Karbür Freze Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 carbideend-mill.com . Her hakkı saklıdır.