Mesaj gönder
NEWS
Ev > News > hakkında şirket haberleri CNC takım seçiminin temel gereksinimleri
EVENTS
Bize Ulaşın
86-519-88881896
Şimdi İletişime Geçin

CNC takım seçiminin temel gereksinimleri

2021-12-22

hakkında en son şirket haberleri CNC takım seçiminin temel gereksinimleri

CNC torna tezgahlarının önemli konfigürasyonlarından biri olan kesici takımlar, takım tezgahlarının çalışmasında hayati bir rol oynamaktadır.CNC torna işleme yüksek hassasiyetli bir iş olduğundan ve işleme prosedürleri yoğun olduğundan ve parça bağlama sayısı az olduğundan, kullanılan CNC takımlarına daha yüksek gereksinimler getirilir.CNC takım tezgahları için takım seçerken aşağıdaki hususlar dikkate alınmalıdır:

(1) CNC takımlarının tipi, özellikleri ve doğruluk derecesi, CNC torna işleme gereksinimlerini karşılayabilmelidir.

(2) Yüksek hassasiyet.CNC torna işlemenin yüksek hassasiyet ve otomatik takım değiştirme gereksinimlerini karşılamak için takımın yüksek hassasiyete sahip olması gerekir.

(3) Yüksek güvenilirlik.CNC işlemede, işlemenin düzgün ilerlemesini etkileyecek olan aletin kazara hasar görmemesi ve olası kusurların olmamasını sağlamak için, alet ve onunla birlikte aksesuarlar iyi bir güvenilirliğe ve güçlü uyarlanabilirliğe ve hassas metal işlemeye sahip olmalıdır. .

(4) Yüksek dayanıklılık.İster kaba işlemede ister ince talaş işlemede olsun, CNC torna tezgahlarında işlenen takımlar, takım değiştirme veya taşlama ve takım ayarı sayısını en aza indirmek ve böylece CNC takım tezgahlarının işlenmesini iyileştirmek için sıradan takım tezgahlarında kullanılanlardan daha yüksek dayanıklılığa sahip olmalıdır. .Verimlilik ve işleme kalitesini garanti eder.

(5) İyi talaş kırma ve talaş kaldırma performansı.CNC torna işlemede talaş kırma ve talaş kaldırma, sıradan takım tezgahları gibi manuel olarak yapılmaz.Talaşların aletin ve iş parçasının etrafına sarılması kolaydır, bu alete zarar verir ve iş parçasının işlenmiş yüzeyini çizer ve hatta yaralanmalara ve ekipman kazalarına neden olur., Bu, işleme kalitesini ve takım tezgahının güvenli çalışmasını etkiler, bu nedenle takımın daha iyi talaş kırma ve talaş kaldırma performansına sahip olması gerekir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Karbür Freze Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 carbideend-mill.com . Her hakkı saklıdır.